с. Дийда, вул. Дачна 126 а, Берегiвський р-н, Закарпатська обл.
Eng
Eng

Термальні курорти

курорти
23 Фев

Термальні курорти

Термальні курорти Закарпаття набувають популярності серед тих, кому набрид одноманітний відпочинок на спекотному пляжі, хто шукає різноманіття і нових цікавинок. На Закарпатті налічується більше 50 джерел з термальними водами, але найбільшої популярності наразі набули термальні басейни у Берегово, Косино і Велятино. Джерела кожного осередку мають свої особливості хімічного складу води та її температури, тому й застосовуються для лікування різних захворювань, або  просто зміцнити імунітет загалом. До того ж, нові сучасні комплекси термальних купалень відзначаються високим рівнем сервісу, а м’який закарпатський клімат сприяє поєднанню терапії термальних та сонячних ванн. Тож не відмовте собі в задоволенні попестити свої душу та тіло.

В Берегово найвідомішим є оздоровчий комплекс «Жайворонок». Тут вам запропонують 5 басейнів, один із яких критий, обладнаний гідромасажем, гейзером та штучними водоспадами.

В Косино, який вважається найкращим на сьогодні термальним курортом Закарпаття, теж 5 басейнів, 3 з яких – термальні, з різних джерел і, відповідно, з водою різної температури. Фірмовою «фішкою» купальні, крім унікальних властивостей джерельної води, є цікаві скульптурні композиції.

У Велятино комплекс термальної купальні складається із семи ванн і двох відкритих басейнів. Воду подають із термального джерела на глибині понад 1000 м.